Nikdy nepoužité šaty!
(Jedná se pouze o starší modely.)
Prodej v ceně
již od 3 000 Kč

 

Svatební šaty podle místa svatby – svatba na zámku

Milujete luxusní starožitný nábytek? Vidíte se ve svatební den jako zámecká paní, jež se s elegancí pravé dámy prochází po zdobených gobelínech zámeckých podlah? Chcete dokonale zapadnout do stylového prostředí s nádechem bohaté historie? Pak se nespleťte s výběrem Vašich svatebních šatů.
Svatby na českých hradech a zámcích jsou mezi českými nevěstami velice oblíbené. Aby taky ne. Za vcelku rozumné ceny zde pořídíte velice pěknou svatbu v krásně zdobených interiérech, které skvěle podtrhnou oficialitu a důstojnost svatebního obřadu. Kromě toho, zámecké prostory včetně zámeckých zahrad přímo vybízejí k pořízení svatebních fotografií.
Svatební šaty pro obřad na zámku by měly být odrazem prostředí kolem Vás – bohaté a zdobené. Při jejich výběru byste měla klást důraz na to, aby byly ušité z kvalitních pevnějších látek, které jsou vhodně zdobené výšivkami, jelikož i dekorační látky použité v zámeckých interiérech jsou na první pohled honosné a poctivé kvality.
Ideálně se pro zámeckou svatbu hodí šaty korzetové s bohatou sukní. Šaty na zámek se barevně hodí jak čistě bílé, tak i smetanové. Smetanová barva je snad ještě vhodnější, jelikož má v sobě nádech nostalgické historie. Při výběru šatů nicméně vždy upřednostněte barvu, která Vám více sluší k pleti, abyste v šatech dokonale vynikla.
Chcete dokonalé zámecké šaty, jež splňují všechny požadavky pro šaty na zámku? Zkuste naše šaty Waverly, které nabízíme v bílé i smetanové barvě. waverly