Nikdy nepoužité šaty!
(Jedná se pouze o starší modely.)
Prodej v ceně
již od 3 000 Kč

 

Svatební šaty podle místa svatby – svatba u moře

Také jste se při výběru místa Vašeho obřadu zasnila a uslyšela tichý šepot šumějícího moře, ucítila lehký mořský vánek, jak si pohrává s vašimi vlasy zatímco stojíte na pláži obklopena hladkým bílým pískem a prostorem se nese hlas oddávajícího...?
A je o svatebním místě rozhodnuto. Teď už jen zbývá najít ty správné svatební šaty pro Váš velký den.
Pro svatbu u moře se hodí jednodušší modely šatů. Pokud však nechcete působit příliš obyčejně v jednoduchých splývavých šatech, inspirujte se zde a čtěte dále pár dobrých rad.
Při výběru šatů myslete na to, že šaty povezete „přes půlku zeměkoule.“ Výhodou je, že svatební šaty si můžete vzít s sebou do letadla (tedy alespoň většina přepravních společností Vám tuto službu zdarma nabídne). To s sebou nese jednu nemilou povinnost, a to, že šaty stále ručně nosíte během cesty s sebou. Když si však uvědomíte hodnotu šatů, a to nejen peněžní a skutečnost, že svatební šaty Vám nikdo nepojistí, tak to uděláte ještě ráda.
Jelikož šaty se pronesou, dbejte již při jejich výběru na to, aby nevážily příliš. Někdy na pohled jednoduché lehké šaty, které jsou však hustě pošité korálky či krystaly, mohou díky těmto ozdobám značně přibrat na váze. Cestováním samozřejmě tyto ozdoby trpí a mohou Vám při manipulaci některé i opadat, a to i u drahých značek šatů.
Další věcí, na kterou je třeba si dát pozor, je materiál šatů. Zejména splývavé materiály mají tendenci se pomačkat. Mačkavost je daná obecně i kvalitou materiálu, takže není dobrou volbou držet se hesla „když drahá svatba, tak levné šaty.“ Slíbili Vám žehličku v hotelu k zapůjčení? Šaty máte ve vaku skryté před ženichem až do svatebního dne. Věřte, že ve svatební den je opravdu málo času na to se se šaty žehlit a ne každý materiál je žehlitelný.
Optimálním řešením jsou proto šaty lehké, s nápaditým střihem a nemačkavým materiálem.
Hledáte šaty, které budou stále vypadat dostatečně honosně na svatbu a budou splňovat výše uvedené požadavky? Zkuste naše nejlehčí šaty Dulconee značky Watters z kolekce Wtoo. dulconee