Nikdy nepoužité šaty!
(Jedná se pouze o starší modely.)
Prodej v ceně
již od 12 000 Kč

 

Svatba na Mauriciu

Nejste zastánci velkých svateb s hromadou příbuzných? Neláká Vás předsvatební stres a strach, aby byl každý host v průběhu svatby spokojený a všechno proběhlo jak má? Chcete si svou svatbu opravdu užít?
Někdo to řeší rychlou svatbou na obecním úřadě, nicméně většina nevěst sní přeci jen o něčem romantičtějším. Proto se v posledních letech rozmáhá trend svateb u moře.
Snoubenci obvykle doslova utečou od hektického života v Čechách, aby si užili krásnou dovolenou na plážích s bílým jemným pískem, kde o ně bude královsky postaráno. Jeden den z jejich báječné dovolené se pak stane dnem svatebním. Snoubenci tak zažijí nejen svatbu, ale i svatební cestu.
Hotely, které nabízejí možnost svateb jsou obvykle vybaveny též plným servisem - svatební asistentkou počínaje přes kadeřnici, vizážitsku a případně další služby.
Pokud využijete služeb některé z českých cestovních kanceláří, s sebou Vám stačí platný pas, jelikož notářsky ověřené rodné listy přeložené do anglického jazyka, vyplněnou žádost o uzavření sňatku, kopii pasu musíte dodat již předem.
Na místě pak se svatební asistentkou dořešíte detaily jako je kytice a dort, objednání se ke kadeřnici a na nalíčení. Také se dozvíte, jak bude probíhat obřad. Místo obřadu si obvykle v rámci hotelu či jeho nejbližšího okolí můžete vybrat.
Některý den před svatbou s Vámi někdo zajede do města na příslušné úřady, kde dostojíte ještě pár formalitám, aby Vaše svatba mohla platně proběhnout.
Pokud zvolíte tradiční mauricijskou svatbu, budete si vzájemně říkat i manželský slib. Ale nebojte se, slib obdržíte v písemné podobě předem a pouze ho během obřadu po částech zopakujete po oddávajícím.
Pokud dostatečně nevládnete anglickému jazyku, lze si k obřadu objednat tlumočníka.
A na závěr to nepodstatnější – svatba na Mauriciu je plně právoplatná v České republice. Poté, co dorazíte domů, přijde Vám oddací list v angličtině. Tento list je nutné si nechat úředně přeložit do českého jazyka a zanést ho na matriku v místě Vašeho bydliště. Odtud bude poslána na centrální matriku do Brna, která vám vytvoří český oddací list, který si vyzvednete opět u matriky ve vašem bydlišti.