Nikdy nepoužité šaty!
(Jedná se pouze o starší modely.)
Prodej v ceně
již od 3 000 Kč

 

Svatební inspirace

Každá nevěsta, když dostane snubní prsten obvykle začne přemýšlet a plánovat, jakou svatbu by chtěla mít. Prochází řadu webových stránek se svatební tématikou a hledá jednotlivé dílky do své svatební skládačky. Základem každé svatby je nějaké téma nebo barevná kombinace.
Jelikož fantazii se meze nekladou můžeme se setkat např. s knoflíkovou svatbou, mechovou svatbou nebo se třeba nevěsta se ženichem obléknou do kostýmů komiksových hrdinů a vyrazí v nich říci si své ano.
V Čechách je v poslední době hodně oblíbená fialová svatba. Též bordó barva neztrácí na své oblibě.
Hlavně, když jednotlivé svatební prvky spolu ladí a celá svatební výzdoba působí navenek harmonicky. Toho lze velmi dobře docílit např. jemnými odstíny smetanové třeba i v kombinaci s jinou barvou. Smetanová, nebo též „ivory“ barva je v posledních letech oblíbená i na svatebních šatech. Zvláště na plavovlasých nevěstách působí velice elegantně. Řada českých nevěst však stále trvá na čistě bílé barvě svatebních šatů jako barvě tradiční a symbolu čistoty.
Pro inspiraci lze navštívit i svatební blogy a to nejen české, ale i zahraniční. Blogeři obvykle své stránky zásobují fotografiemi, které zachycují průběh svateb. Proto tu lze vypozorovat řadu drobných detailů, které dělají svatbu zajímavou. Někdy je to honosná květinová výzdoba včetně růžových lístů nasypaných po cestě k oltáři a jindy vkusně upravené, popř. renovované kusy starého nábytku či jiných předmětů nalezených na půdě u prababičky. Mezi zajímavé blogy lze nepochybně zařadit např.
http://www.stylemepretty.com/ nebo http://www.projectwedding.com/blog/ popř. http://www.oncewed.com/ či http://community.theknot.com/cs/ks/blogs/wedding_style_file/default.aspx. Stovku toho nejlepšího lze nalézt tady: http://www.weddingblogs100.com/ Každopádně, hledáte-li inspiraci na krásné svatební šaty, určitě se podívejte na ty naše zde!