Nikdy nepoužité šaty!
(Jedná se pouze o starší modely.)
Prodej v ceně
již od 12 000 Kč

 

Svatební výslužky a jiné dárky pro svatební hosty

Jednou z tradic, které se při konání svatby dodržují, je darování výslužek. Výslužky se dávají svatebním hostům, kamarádům, známým či pracovním kolegům. Způsob jakým se výslužky předávají, a kdy k tomu dochází, se kraj od kraje různí. Nejobvyklejší je předávat výslužky buď před svatbou spolu se svatebním oznámením nebo jako dar při odchodu hostů ze svatby. Výslužky obsahují svatební koláčky a jiné cukroví, které se na svatbě podává.

Dnešní nevěsty se snaží být originální a potěšit své hosty něčím nápaditým. Neomezují se proto pouze na klasické výslužky, ale vymýšlí i různé originální dárky, které si hosté ze svatby odnášejí na památku.

Makronky
Makronky jsou slepované cukroví původem z Itálie, typické však zejména pro Francii. Vyrábí se z lehkého mandlovobílkového těsta a jsou slepované různými náplněmi. Výhodou makronek je, že se dají potravinářským barvivem barvit do barev svatby. Darované v originální krabičce (vyrábí např. Printia pro průměr makronek 4,5cm) určitě každého svatebního hosta potěší!

Cookies
Originálně zabalené doma upečené sušenky cookies jsou výbornou delikatesou.

Bonbóny
Průsvitná nádobka naplněná různobarevnými bonbóny, případně mintové bonbóny v malé krabičce s motivem nevěsty a ženicha překvapí nejednoho svatebního hosta.

Marmeládky
Alternativou bonbonů jsou mini marmeládky v průsvitných skleničkách. Kromě marmelády lze takto zabalit i med nebo povidla.

Dochucovací ingredience na vaření
Malý olivový olej, koření, pálivá omáčka je to, čím potěšíte nejednu hospodyňku.

Mini vína
Pánové zase určitě ocení mini víno.

Mini nealko
Pro ty, co alkoholu příliš neholdují, se hodí mini lahve s nealkoholickým nápojem. Někdy i obyčejná voda může takto posloužit jako příjemné osvěžení na letní svatbě pod širým nebem.

Instantní potraviny
Nebo chcete darovat něco, co vydrží téměř tak dlouho jako Vaše láska? Kakao, müsli a jiné instantní potraviny v dárkovém balení budou to pravé.

Stylově balené ovoce
Jablko s visačkou, na níž jsou Vaše jména a datum svatby bude Vašim hostům nejen výborně chutnat, ale posloužit může i jako jmenovka, případně zajímavá dekorace svatebního stolu.