Nikdy nepoužité šaty!
(Jedná se pouze o starší modely.)
Prodej v ceně
již od 12 000 Kč

 

Svatební šaty Watters

Vše začalo před 26 lety v Kalifornii s několika málo ručně vyrobenými šaty pro přátele a rodinu. Jak se ukázalo, dobře vypadající šaty pro zvláštní příležitosti na trhu chyběly a tak bylo škoda nevyužít možnost mezeru na trhu zaplnit. Od konce 80. let se stala značka Watters ve svatebním průmyslu významným jménem.
Společnost v současnosti pokračuje ve vývoji a nabízí nejen luxusní svatební šaty, nýbrž i šaty pro družičky a svatebčanky, šaty pro jiné formální příležitosti než je svatba a šaty vhodné na párty pod značkami kolekcí Watters, Wtoo, Collection 20, Seahorse a D.I.D.
Vatana Watters, módní návrhářka svatebního domu Watters, stále stojí v srdci společnosti a udává ten správný směr designu šatů. Její inspirace vychází z ní samé, ze zkušeností z obou pobřeží s touhou, jak sama uvádí: „odrážet ducha času“. Vatana přiznává, že design je tím, kde to začíná, ale rozhodně nekončí. A proto společnost Watters pokračuje též v důrazu na kvalitu šatů a jejich přístupnost.

Vatana Watters, hlavní designer a tvář svatebního domu Watters

Narodila se v Thajsku a do Spojených států se přestěhovala ve věku 7 let. Studovala a inspirovala se v New Yorku a Los Angeles. V roce 1985 úspěšně ukončila Fashion Institute of Design and Merchandising.
V roce 1986 se přestěhovala do Dallasu, kde započala se svou sestrou svůj první vlastní podnikatelský záměr – šaty pro drůžičky. Ve stejném roce se prvním maloobchodním prodejcem značky Watters stal Neiman Marcus.
Wtoo kolekce svatebních šatů byla představena v roce 1999 jako kolekce nabízející nadčasové modely šatů. V roce 2002 pak byla uvedena na trh kolekce WATTERS Brides svatební šaty s krásným designem za atraktivní cenu. V roce 2005 pak jako další v řadě byla uvedena kolekce Flower Girls a Junior Bridesmaids - kolekce pro drůžičky a tzv. flower girls.
K 20. výročí značky pak vznikla kolekce pro zvlášní příležitosti Collection 20 Na podzim 2012 se může pochlubit další novou kolekcí Encore, která nabídne svým zákaznicím svěží modely pro formální večeře, koktejl párty, líbánky nebo třeba pro dámskou jízdu.

Úspěšná značka Watters obdržela následující ocenění:

2012 Debi nominace v Bridal Better Designer (Lepší svatební designer) kategorii
2011 Debi nominace v Bridal Better Designer (Lepší svatební designer) kategorii
2010 Watters byli uvedeni do Debi Award Hall of Fame (Síň slávy ocenění Debi)
Debi nominace: 2006, 2003
Wedding Dresses Magazine (časopis Svatební šaty) ocenění Bridesmaids Dresses (Šaty pro drůžičky)2003,
Bridal buyer ocenění za Best Photographic Campaign (Nejlepší fotografickou kampaň)2002,
Debi: 1999, 1998, 1997, 1995, 1994, 1993

Jelikož až donedávna byly svatební šaty Watters výsadou zahraničních trhů a české či slovenské nevěsty měly nejbližší obchod s touto značkou velmi z ruky, je dobrou zprávou, že dnes již tomu tak není. V Praze byl otevřen svatební salon Magnolia, který kolekci Wtoo značky Watters nabízí. Současně zde naleznete i originální svatební oznámení Printia přímo od výrobce.